• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ekurulogistics
  • https://twitter.com/EkuruLogistics

EKÜRÜ

Kurumsal

1998 yılında karayolu taşımacılık firması olarak kurulan EKÜRÜ hızla değişen ve gelişen lojistik dünyasının gereklerini önceden tespit ederek ve bu gelişmelere göre sürekli olarak kendisini geliştirip yeniden yapılandırarak firmamız uluslararası standartlarda bir "GLOBAL LOJİSTİK" şirketi haline gelmiştir. EKÜRÜ , bireysel ve kurumsal gelişim için sonsuz fırsatlar sunan "değişimi" hiç durmayan bir süreç olarak benimsemiştir. EKÜRÜ , müşteriye özel taşıma hizmeti verebilen,yeni ve modern donanımlı son model araçlar ve ekipmanlarıyla , zengin ve deneyimli kadrosuyla müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı başarabilen, yaptığı başarılı projelerle ve müşterilerine sunduğu çeşitli hizmetlerle sektörde adını duyurmayı başarmış ve hızlı büyüme sürecine her geçen gün yeniliklerini ekleyerek yoluna emin adımlarla devam etmeyi bilen güçlü bir firma haline gelmiştir.

Türkiye ve uluslararası pazarda çok uluslu birçok firmaya lojistik hizmet sağlayan EKÜRÜ , Mersinde 2 Irak'ta 2 olmak üzere toplam 20 bin m2 kapalı,50 bin m2 açık alana sahip 4 sahasıyla ve antrepoyla müşterilerine bu sahalarda aktarma, depolama, paketleme, elleçleme, yükleme ve boşaltma hizmetlerini verebilmektedir.Ayrıca çekici ve dorse satışlarıyla her geçen gün piyasanın nabzını belirlemektedir. Siz degerli müşterilerimizi araç galerimizi ziyaret edip çay içmeye davet ediyoruz.

EKÜRÜ Türkiye ve uluslar arası organizasyonu, MERSİN'de bulunan Merkez Ofis yönetimindeki Silopi, Zaho,Bagdat(IRAK) şube ofisleri ile birlikte tüm operasyonlarını başarılı bir şekilde yönetmektedir.

EKÜRÜ  bundan önce olduğu gibi bundan sonrada müşteri memnuniyeti ve firma kültürü haline gelmiş kalite politikalarıyla siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermeye devam edecektir.