• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ekurulogistics
  • https://twitter.com/EkuruLogistics

EKÜRÜ

Vizyon-Misyon

Doğaya Saygılı Teknoloji :

AB Ülkeleri – Ortadoğu Ülkeleri – Asya Ülkelerine son teknolojiyle donatılmış doğa dostu çevreci filosuyla, ticaretin gereksinimi taşımacılık, tedarik zinciri, depolama, gümrükleme çözümlerini uluslararası arenada sunabilen alt yapıya sahiptir. Doğayı ve çevreyi koruma konusunda bilinçli ve aynı zamanda kamuoyunun bilinçlendirilmesine yönelik her türlü çabayı destekleyen derneklere üyeliğiyle destek vermektedir. Çevresel risklere dikkat çeken, yasal mevzuatlara uygun araç filosu ile hizmet sağlamaktadır.

İdeailist İlkler :

Sektöründe sahip olduğu teknik donanımlarıyla, ileri teknoloji altyapısıyla farklı sektörlerdeki ithalat ve ihracat firmalarına entegre lojistik hizmetleri ve tedarik zinciri çözümleri sunmaktadır. Deneyimli personeli ve yenilikçi imajıyla üstlendiği öncü rolle ilklere imza atarak, portföyünü geliştirme çabasıyla, çok uluslu şirketleri ve müşterileri için ürettiği hizmet çözümleri sayesinde alanında, marka olma konusunda hedeflerine ulaşmak yönünde emin adımlarla ilerlemektedir.

Sizin Memnuniyetiniz:

Sektöründe lider, yaratıcı kuruluş olmayı, insana ve çevreye saygıyı, müşteri memnuniyetini, çalışan memnuniyetini temel ilkeler olarak benimsemiş, sunduğu hizmet kalitesini en üst seviyelerde tutmayı başarmıştır. Müşteri beklenti ve sorunlarını, taahhütlerini hızlı ve istenilen şekilde çözüm üretmekte ve sunduğu hizmetlerle müşterilerinin taleplerini tatmin etme anlayışına sahiptir. Sorumluluğundaki işi beklenilenin üzerinde verim sağlayarak sonuçlandırmak için çalışır. Hizmet standartlarını her şart altında koruyan EKÜRÜ LOJİSTİK ailesi mutlak tutarlılık sağlar.

İlkeler ve İdeallaerimiz:

Hizmetin ortaya çıkarılması sürecinde, çözümde ilklerden olmak

Servis sağlayıcıları iyileştirmek için sürekli olarak yeni olanaklar ve çözümler aramak

Şirket prensipleriyle doğru orantılı olarak hizmetlerin ortaya çıkarılması ve hizmet kalitesinin arttırılmasına yönelik çalışmalar yapmak.

Projelendirmelerde, sevkiyatlarda, teslim sürelerinde, tüm ilklerin temsilci olmak