• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ekurulogistics
  • https://twitter.com/EkuruLogistics

EKÜRÜ

Hakkımızda

1998 yılında karayolu taşımacılık firması olarak kurulan EKÜRÜ hızla değişen ve gelişen lojistik dünyasının gereklerini önceden tespit ederek ve bu gelişmelere göre sürekli olarak kendisini geliştirip yeniden yapılandırarak firmamız uluslararası standartlarda bir "GLOBAL LOJİSTİK" şirketi haline gelmiştir. EKÜRÜ , bireysel ve kurumsal gelişim için sonsuz fırsatlar sunan "değişimi" hiç durmayan bir süreç olarak benimsemiştir. EKÜRÜ , müşteriye özel taşıma hizmeti verebilen,yeni ve modern donanımlı son model araçlar ve ekipmanlarıyla , zengin ve deneyimli kadrosuyla müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı başarabilen, yaptığı başarılı projelerle ve müşterilerine sunduğu çeşitli hizmetlerle sektörde adını duyurmayı başarmış ve hızlı büyüme sürecine her geçen gün yeniliklerini ekleyerek yoluna emin adımlarla devam etmeyi bilen güçlü bir firma haline gelmiştir.

Türkiye ve uluslararası pazarda çok uluslu birçok firmaya lojistik hizmet sağlayan EKÜRÜ , Mersinde 2 Irak'ta 2 olmak üzere toplam 20 bin m2 kapalı,50 bin m2 açık alana sahip 4 sahasıyla ve antrepoyla müşterilerine bu sahalarda aktarma, depolama, paketleme, elleçleme, yükleme ve boşaltma hizmetlerini verebilmektedir.Ayrıca çekici ve dorse satışlarıyla her geçen gün piyasanın nabzını belirlemektedir. Siz degerli müşterilerimizi araç galerimizi ziyaret edip çay içmeye davet ediyoruz.

EKÜRÜ Türkiye ve uluslar arası organizasyonu, MERSİN'de bulunan Merkez Ofis yönetimindeki Silopi, Zaho,Bagdat(IRAK) şube ofisleri ile birlikte tüm operasyonlarını başarılı bir şekilde yönetmektedir.

EKÜRÜ  bundan önce olduğu gibi bundan sonrada müşteri memnuniyeti ve firma kültürü haline gelmiş kalite politikalarıyla siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermeye devam edecektir.

Şirketimiz sektöründe marka olmayı hedefleyerek, uluslararası lojistik alanında başlanılan noktadan son teslim noktasına, entegre lojistik hizmetleri sunan bir yapıyı amaç edinmiş ve ilklerin yaşandığı firma olma yolunda hedefleriyle hızla ilerlemeye devam etmektedir. Uluslararası lojistik alanında mükemmeliyetçilik hedefleri doğrultusunda kökeni itibariyle çözüm odaklı tecrübe gücünü, kurumsal kimlik, çevreye duyarlı araç parkuru, depolama tesisleriyle sizlerden gelen talepler doğrultusunda çıtayı daha yükseklere çıkarmayı hedeflemektedir. Proje yönetimi ve ağır taşıma nakliyelerinde bu güne kadar edindiğimiz tecrübeleri en yeni teknolojilerle en sağlıklı ve yenilikçi çözümlerle sizlere sunmaya devam edeceğiz.

AB Ülkeleri– Ortadoğu Ülkeleri – Asya Ülkelerine son teknolojiyle donatılmış doğa dostu çevreci filosuyla, ticaretin gereksinimi taşımacılık, tedarik zinciri, depolama, gümrükleme çözümlerini uluslararası arenada sunabilen alt yapıya sahiptir.Doğayı ve çevreyi koruma konusunda bilinçli ve aynı zamanda kamuoyunun bilinçlendirilmesine yönelik her türlü çabayı destekleyen derneklere üyeliğiyle destek vermektedir. Çevresel risklere dikkat çeken, yasal mevzuatlara uygun araç filosu ile hizmet sağlamaktadır.

Sektöründe sahip olduğu teknik donanımlarıyla, ileri teknoloji altyapısıylafarklı sektörlerdeki ithalat ve ihracat firmalarına entegre lojistik hizmetleri ve tedarik zinciri çözümleri sunmaktadır. Deneyimli personeli veyenilikçi imajıyla üstlendiği öncü rolle ilklere imza atarak, portföyünü geliştirme çabasıyla, çok uluslu şirketleri ve müşterileri için ürettiği hizmet çözümleri sayesindealanında, marka olmakonusunda hedeflerine ulaşmak yönünde emin adımlarla ilerlemektedir.