• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ekurulogistics
  • https://twitter.com/EkuruLogistics

EKÜRÜ

Yurtdışı Depolama Hizmetleri

Irak (Zaho) depolarında Özel izinli, ağır silahlarla donatılmış koruma birimleri eşliğinde 7/24 , özel vinç ve ekipmanlarımızla aktarma ve yükleme servisimiz bulunmaktadır.Firmamız Talep dogrultusunda yüklerinizi Arap plakalı araçlara yüklerini aktarıp Irak içerisindede ulaşım saglamaktadır. Arap plakalı araçlara lrak'ın her bölgesine konvoy hizmeti vermekteyiz ayrıca Zaho'dan sonra önemli yüklerinize zırh takıyoruz.

Irak'ın her bölgesine transit ya da direk giden ağır ve hassas yükleriniz Zakho / lrak'ta Arap plakalı araçlara aktarılıp en tehlikeli bölgelere gerekirse ağır silahlı ekip ve araçlar eşliğinde konvoy oluşturulup güvenli biçimde istenilen varış yerine ulaştırılmaktayız.

Yükleriniz gerektiği taktirde Zakho'daki depolarımızda istenilen süre boyunca depolanır ve bu zamanda ihtiyaç var ise özel ekiplerimizce paketlenmesi, paletlenmesi ve barkodlanması yapılarak istenilen tarihte istenilen varış yerine ulaştırılmaktadır.

Irak içinde, Zakho ve Bagdat ofislerimizdeki uzman kadromuz, yüklerinizin Irak içi koordinasyonunu ve organizasyonlarınu yapmakta, mal teslimlerinde birebir teslimat yapma olanağı sunmaktadır.