• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ekurulogistics
  • https://twitter.com/EkuruLogistics

EKÜRÜ

Güvenlik Hizmetleri

Afganistan Hizmetlerimiz

Türkiye'den Afganistan'a yapılan taşımaların büyük bir kısmı tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Yapılan taşımalar arasında; iş makinaları, inşaat malzemeleri, gıda ürünleri, her çeşit ve özellikte malzeme bulunmaktadır. Bu taşımaları firmamız bünyesinde çalışan uzman kadrosu tüm organizasyonu başarılı bir şekilde yönetip, teslim alınan malzemelerin güvenli bir şekilde gideceği yere ulaşmasını sağlamaktadır. Türkiye merkez ofisimizden yönetilen tüm bu organizasyonlar Afganistan'ın çeşitli yerlerinde bulunan şube ofisimizle koordineli çalışarak en iyi şekilde hizmet sağlamaktadır.

Irak Hizmetlerimiz

Irak'ın her bölgesine transit ya da direk giden ağır ve hassas yükleriniz Zakho / lrak'ta Arap plakalı araçlara aktarılıp en tehlikeli bölgelere gerekirse ağır silahlı ekip ve araçlar eşliğinde konvoy oluşturulup güvenli biçimde istenilen varış yerine ulaştırılmaktadır.

Yükleriniz gerektiği takdirde Zakho'daki depolarımızda istenilen süre boyunca depolanır ve bu zamanda ihtiyaç var ise özel ekiplerimizce paketlenmesi, paletlenmesi ve barkodlanması yapılarak istenilen tarihte istenilen varış yerine ulaştırılmaktadır.